ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERyzyko w obrocie energią
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kopalnie i elektrownie zawyżają sobie ceny energii i węgla
17.12.2008r. 05:46

Południowy Koncern Energetyczny zgadza się na około 40-proc. podwyżkę cen węgla od Kompanii Węglowej w 2009 roku. Energetyka żąda zaś od kopalni wygórowanych opłat za energię.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Gazeta Prawna

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Atom 17.12.2008r. 09:17
To jest jakaś zmowa a nie negocjacje, każdy normalny przetsiębiorca olałby Kompanię Węglową i importował węgiel z Czech albo ze wschodu, a tu proszę negocjacje podwyżki 40%, śmiech na sali.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: blade_pojęcie 17.12.2008r. 13:10
Jak nie kumasz, o co chodzi, to po co zabierasz głos? Do swojego pieca kup sobie wegiel w Amsterdamie, RPA lub Rosji i siedź cicho, nie odzywaj się, jak poważni ludzie dyskutują!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Atom 18.12.2008r. 09:30
Odezwał się specjalista z Kompanii. Człowieku nie mam zamiaru dopłacać do waszych barbórek, 13 i 14 i wcześniejszych emerytur. Górnictwo nadal tkwi w socjaliżmie. Jesteście zdolni tylko do palenia opon i rzucania śrubami i petardami w Policję. Boicie się wolnego rynku jak diabeł święconej wody.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE