ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERyzyko w obrocie energią
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Energia w południe kosztowała ponad 1 400 zł/MWh
05.09.2011r. 06:33

1 471,00 zł/MWh – dokładnie tyle w środę o 12:00 kosztowała energia elektryczna na Rynku Bilansującym. Za jedną z najwyższych cen energii w historii odpowiedzialny był splot wydarzeń.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


, CIRE.PL

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: t.s 07.09.2011r. 19:47
Poza traderami Fortum, możnaby w takich razach poprosić o zdanie kogoś z PSE-Operator. Bo i zdarzenie było ciekawe. Poza tym, w artykule padło też zdanie o jedenastoletniej historii RB, podczas gry Rynek Bilansujący (już nie 'Bilansowy') opisywanego dnia zamykał równo 10-ty rok funkcjonowania. Fajerwerk musiał być, choć jeszcze o 6:00 rano planowana na południe sytuacja w krajowym systemie była mniej napięta. No i warto zwrócić uwagę, że od rana Rynek Dnia Bieżącego TGE kwotował poszczególne godziny doby(w tym: 12,13,...) i posiadacze krótkich pozycji na RB mogli ograniczyć swe ryzyko.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE