ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERyzyko w obrocie energią
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Pół roku bez żółtych i czerwonych certyfikatów
30.11.2012r. 06:15

Z końcem roku wygaśnie system żółtych i czerwonych certyfikatów i żadna zmiana prawa nie zdąży go już przedłużyć. Resort gospodarki wrócił jednak do projektu niedużej nowelizacji Prawa energetycznego, która przywróci system wsparcia, dodając też pomarańczowe świadectwa. Tyle, że zmiany wejdą w życie dopiero za kilka miesięcy.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


, CIRE.PL
Zobacz także:

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: rsnie 30.11.2012r. 07:19
Jako wróg wszelkich dopłat (psują wolny rynek) jestem za całkowitą likwidacją certyfikatów.
Może wreszcie używanie gazu będzie bez fałszywych analiz "ekonomicznych"
Czy to powstrzyma manipulacje w rodzaju działań "Bandy Bondzia" w Olsztynie? Nie wiadomo, bo oni nie wiedzą jak ma działać taki układ, a już wprowadzenie energii z utylizacji odpadów, to już kompletna klęska.

Korzystając z forum, chcę przeprosić Pana prof. K. Wojdugę (dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska PW) za emocjonalną ocenę Jego postępowania podczas debaty ekspertów w Olsztynie w dniu 17 października br. Użycie sformułowania, które brzmiało chyba tak: "To nie ekspert, ale klakier oraz cenzurujący dyskusję" było niefortunne.

Ryszard Śnieżyk
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE